Jarní soustředění našeho plaveckého klubu proběhlo hned po velikonocích. Také tentokrát jsme se zaměřili na obrátky, a proto jsme opět zvolili osvědčený Baby Club Aquabella v Poděbradech. Plavců se tentokrát přihlásilo o dost víc, takže byli rozděleni do 3 skupin. Tréninky probíhaly dopoledne i odpoledne, mezitím jsme si užívali tělocvičnu, hráli míčové hry nebo stavěli překážkové dráhy. Protože jsme museli v sobotu začít později a nevyšel čas na večerní řádění v bazéně, vynahradili jsme si to na trénincích a část každého tréninku byla věnována také hrám v bazéně.

Vzhledem k tomu, že se někteří navzájem dosud neměli možnost poznat, hráli jsme různé seznamovací hry. U těch jsme se zjistili, že i ti, kteří se znají opravdu dlouho, si najednou nemohou vzpomenout na jméno J. V sobotu nám vyšlo počasí, takže jsme také vyrazili k Labi na hřiště a na zmrzlinu. V neděli už bohužel pršelo, ale naštěstí tvoří všichni naši členové skvělý tým, který si dokáže poradit a zabavili jsme se i tak.

Děkuji všem – plavcům, trenérům, asistentům i ostatním, kteří se na tomto soustředění podíleli – za skvělou organizaci, přípravu i vedení soustředění. A teď už nám nezbývá, než se těšit na letní soustředění v Hořicích!!!

Lucie Jánská