Mikuláš nám nadělil první klubový závod – v pondělí 5. prosince 2011 si naprostá většina našich členů vyzkoušela své první závody. Pro lepší organizaci jsme se rozhodli pro štafetu 2 družstev, kde jako teamleadři byli vybráni trenéři Radim a Eva a ostatní členové byli „rozděleni“. První 3 disciplíny byly plavecké, další 2 disciplíny byly dovednostní a dohromady si všichni užili velký kopec srandy. Po počáteční nervozitě a pár slzičkách nejmladších členů se projevil bojový duch jednotlivých družstev, všichni se úžasně zapojili a ti, co neplavali, fandili jako o život (včetně diváků).
Zpočátku se pořádně rozjelo Radimovo družstvo, ale po 2 disciplínách Evino družstvo změnilo taktiku a s přehledem ztrátu dohnalo. Rozhodující pátá disciplína byla nervy drásající souboj, který však skončil nerozhodně.
Potvrdili jsme si, že všichni naši členové jsou úžasní a všichni si zasloužili první opravdické medaile. Po odměnění soutěžících proběhla krátká schůzka našeho hlavního trenéra s rodiči, kde byli rodiče seznámeni s plány na 1. pololetí roku 2012.