O víkendu 12. -. 13. listopadu 2011 proběhlo úplně první soustředění našeho plaveckého klubu. Protože jsme se chtěli zaměřit hlavně na trénování obrátek a skoků, vybrali jsme si pro místo konání Baby klub Aquabella v Poděbradech. Všichni naši plavci se na soustředění opravdu hodně těšili a tak jsme se v hojném počtu sešli v průběhu sobotního dopoledne.

Abychom se mohli našim svěřencům věnovat opravdu co nejvíce individuálně, byli rozděleni do 2 skupin podle svých schopností a v bazénu se střídali. Ti, co zrovna neplavali, využívali skvělé zázemí Baby klubu Aquabella. Na obědy a večeři jsme chodili do blízké vyhlášené restaurace Septime, kde nás také úžasně opečovávali (i když – 100 lidí, 100 chutí…). A úplně nejvíc se všichni těšili na večerní řádění v bazéně, které jsme si opravdu užili na maximum. Příjemně unavení pak všichni zalezli do spacáků, abychom mohli v neděli pokračovat. Neděle probíhala ve stejném duchu a víkend utekl, ani nevíme jak. A při loučení hodně plavců mrzelo, že už je konec.

Myslíme, že jsme tímto soustředěním nastavili laťku hodně vysoko a přáli bychom si, aby i všechna následující soustředění probíhala v tomto duchu. Děkujeme všem zúčastněným – jak plavcům, tak i trenérům – za parádní víkend, a už se těšíme na další, které plánujeme na duben 2012. Na naše výkony se můžete podívat ve fotogalerii.