Milí rodiče,
.
rádi bychom Vás informovali o termínu konání podzimního plaveckého soustředění a zároveň Vás požádali, abyste nás zpětně informovali, která varianta by Vám a dětem vyhovovala nejlépe:
.
A)  termín od 15.11.-17.11.  (sraz 15.11. v 17.00 hod, před Sportovním centrem Brandýs nad Labem, v neděli děti vyzvednete na vlakovém nádraží v Nymburce) – cena 1.800,-Kč
.
B)  termín od  16.11.-17.11. (sraz v ranních hodinách u vlakového nádraží v Nymburce, zde si děti také v neděli vyzvednete) – cena 1.250,-Kč
.
Místem konání bude tentokrát Sportovní centrum Brandýs nad Labem. Cena zahrnuje ubytování, stravu, veškeré sportovní aktivity. U varianty „A“ zpáteční dopravu, u varianty „B“ dopravu tam i zpět.
.
Bližší informace zde naleznete po vyhodnocení hlasování. Informaci o Vámi preferované variantě můžete zasílat mailem na: brunnerova.eva@seznam.cz, příp. aqua.pdy@seznam.cz.
.
Děkujeme

Tým Aqua Poděbrady

Pro snadnější rozhodování připojujeme také komentář od trenérů:)

Vážení rodiče,

dnes jsem se byla s Luckou podívat ve Sportovním centru v Brandýse. Je to bezva! Budou na nás čekat krásně ustlané postýlky ve 2-4 lůžkových pokojích se soc.zařízením, veškerá sportoviště i jídelna v jedné budově včetně regeneračního bazénku, který můžeme též využít, posilovna, 2 tělocvičny, saunička.
Takže se vyvarujeme věčnému přesouvání, oblékání atd. Tentokrát tedy bude více času i na zábavu a suchou přípravu.
Po prohlídce Sportovního centra musím sama za sebe říct, že se moc těším a můžu jako rodič i jako trenérka jen doporučit!

Za tým trenérů

Eva