Plavání ve druhém pololetí 2022/2023

Vážení rodiče, milí plavci,

ocitli jsme se ve druhém pololetí aktuálního školního roku. Je třeba tedy zaslat platbu na toto druhé pololetí, pokud budete v plavání pokračovat.

Bohužel, jak už jsme předeslali v dotazníku, s ohledem na razantní zdražení pronájmu bazénu jsme nuceni i vám zvýšit platbu za pololetí, a to na 2.800,- Kč.

Takže v kostce platba za nové pololetí:

  • částka 2.800,- Kč
  • na účet 2600586067/2010
  • do zprávy pro příjemce jméno plavce
  • variabilní symbol 111

Pokud pro platbu využijete QR kód, změňte, prosím, zprávu pro příjemce, abychom mohli vaší platbu identifikovat.

Ti, kteří potřebují platbu rozložit na dvě platby čtvrtletní, mohou tak učinit a zaplatit dvakrát po 1.400,- Kč. Ostatní náležitosti platby zůstávají stejné, je ale třeba, aby platba za třetí čtvrtletí byla uhrazena nejpozději k 15.4.2023.

Také bychom rádi poděkovali všem, kteří nám odpověděli na náš dotazník. Sešlo se nám 19 odpovědí, z nichž vyplývá, že většina z vás chce pokračovat v plavání tak jako doposud, tedy ve stejném čase na stejném místě. Co se týká pokračování v příštím školním roce, budeme se snažit zjistit možnosti případného plavání v městském bazénu. O výsledku vás, samozřejmě, budeme informovat.

Tolik tedy k plavání ve druhém pololetí, doufáme, že jste si užili jarních prázdnin a v pondělí se na vás v bazénu těšíme.

Vaši trenéři

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.